Yorumlar gelsin :)

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor usta tüneli bulmuşsun kolay gelsin.
Geriden davulun sesi kolay gelirmiş :) buranın tam işinin bitmesi için 4 kişiyle 2 ay biter hesabını yaptım. Kolay değil yani. Şu an girdiğim yer Allah nasip ederse buranın en kolayı heralde.

Başka çok işaret var burda hepsi bir konuyu dagıtıp karıştırıyor. Şimdilik bu resimler çözüm ve yorum için yeter inşallah . Buna deve demeyen çok oldu burda.

Çözüme giderken sadece işaretler değil Gpr cihazlar felan kullandım ama yinede Fikir Alışverişi yaparak yol almak istiyorum.

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Tabanda ıslaklik var mi ustam?

Şirvan

Operatör
Geriden davulun sesi kolay gelirmiş :) buranın tam işinin bitmesi için 4 kişiyle 2 ay biter hesabını yaptım. Kolay değil yani. Şu an girdiğim yer Allah nasip ederse buranın en kolayı heralde.

Başka çok işaret var burda hepsi bir konuyu dagıtıp karıştırıyor. Şimdilik bu resimler çözüm ve yorum için yeter inşallah . Buna deve demeyen çok oldu burda.

Çözüme giderken sadece işaretler değil Gpr cihazlar felan kullandım ama yinede Fikir Alışverişi yaparak yol almak istiyorum.
Bende deve dememiştim halada aynı fikirdeyim. Üçgenin içinde tek işaret varsa işaretli kayanın arka tarafında girişi. 2 işaret varsa altında. Ve tünelle mahzene girilir.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu deveyi siz çalışarakmı çıkarttınız ortaya ? Devenin hemen boynunun birleştiği o alt kısım ile diğer taraflar arasında yapı farkı var .Yüzel komple sıvalı zaten. Sıvalı ve üste kırmızı siyahların kesiştiği alan yapma hediyesi olur belki girişi olur bakmanızı öneririm .
Birde tabanı dediğiniz yer tavanı olabilir , eğer tabansa çok inmiş olabilirsiniz .Allah sabır versin .

SAHBAZ

Bilgili Üye
Neme suya mahruz kalmis yerlerin TABANI CAMURR olur deve dedigine katilmiyorum sakin ola o tas gruolarinin pozisyonunu hafife alma sana yon veren sivri burunlu taslar olacak ama yine diyorum NASIBIN BOL OLSUN ben 20 mtre gittim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sanırsın çamur çok ıslak Gurban
Burada calisanin belinde ip bagli olsun.
1 metre civarinda bosluk olsun.
İpde yukarida saglam bir yere bagli olsun.
Urgan da da 30-40 cm.de dugum olsun.
Beli bagli olan gerektiginde bu dugumlerden destek alarak kendini yukari cekebilsin.
Eldivensiz hicbir metale asla el degmesinler.
Bu tedbirler alinip, bismillah devam etsinler.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Burada calisanin belinde ip bagli olsun.
1 metre civarinda bosluk olsun.
İpde yukarida saglam bir yere bagli olsun.
Urgan da da 30-40 cm.de dugum olsun.
Beli bagli olan gerektiginde bu dugumlerden destek alarak kendini yukari cekebilsin.
Eldivensiz hicbir metale asla el degmesinler.
Bu tedbirler alinip, bismillah devam etsinler.
Aynen uygularım dediğini Sağol.

Şirvan

Operatör
Sedegor üçgenin içinde 2 tane nokta varsa işaretin altında. Tek nokta varsa arkasında.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Buzul rengi tas gruplarina dikkat et sana yon veren sivri uclari olacaktir tecrubedir..