Yorumlar gelsin :)

C

caution

Misafir
O ucgeni ust kenarindan sivri ucuna kadar olcup 3-4-5 ucgeni şeklinde gibi dusunun olculerini yazarmisiniz eger aklima geldigi gibi ise zeminden toplam 2,80 ila 3,20 arasinda el arabasi kasasi gibi bir veya 3 tas cikacak eger bu sekilde olur ise tasin yada taslarin pozisyonunu bozmadan fotolayin 3,80 gibi de su artık gollenmeye baslama ihtimali var takribi 5,40 ila 7,20 ye atabileceginiz sis de olsun yaninizda
Nacizane fikrimdir
Su yilani kurbaga cikabilir kormayin alin disariya atin

kabakburgiba

Operatör
sedegör ustamsu deyince aklıma hemen geldi.ıspatlı bi hikaye diyelim.bi ermeni babamızın yönlendirmesi ile bilgisi dahilinde bulunan iş.su tuzağına örnek.kare kuyuyu bul.ayak basma yerlerine basarak in. 7 ayağını sokarak bastığın yere iyi bak. oyer farklıdır.rengi taşı,kiremit,i yani rankten hemen farkedersin......................daha sonra inmeye devam et.dipte bi küçük havuz gelecek,bu havuz tuzaktır.bunun suyu hiç bitmez.ne artar,ne eksilir.kuzeyden gelecek güneye akarak devam edecek.buraya gelince ortasına sakın basma,yanlara basacaksın.basınca karşına iyiy b ak orda bir kitabe göreceksin. buraya kadar hepsi birebir doğru çıktı.sende bu suyu sakın hafife alma.b asit gibidir fakat başına iş açmasın.aceleye gerek yok tedbirini alman için anlattım.nemli tabaka dedin ya burası sakın killi toprak kısmı olmasın.horasandan sonra olmazsa olmazlarındandır. 3 gen 9.sakın sana derinliğini vermesin.rabbim kazadan beladan korusun.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar yeni geldim, ekip toplandık gittik yerinde tekrar analiz yaptık, bazısı işin uzaması bazılarıda başka nedenlerden dolayı bıraktı, yani ekip yok oldu :)

Tek başınada olmaz artık :) Hayırlısı belkide böyleydi.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sedegor daha ulaşamadınmı sonuca gardaşım
epey yorumlar yazılmış

sence iyi düşün o kazdığın yerdemi aradığın
biraz kafanı zorla kazma kürek yorar adamı

Turko

Uzman
Hayırlısı hacı abi işin ortasında yüz üstü bırakıp göl kenarına olta sallamaya giden adamlarda gördüm sıkma canını hep diyorum küçük seviyorum ben max 2 kişilik 3 cü olursa çayı demlesin :D

Arkadaşlar yeni geldim, ekip toplandık gittik yerinde tekrar analiz yaptık, bazısı işin uzaması bazılarıda başka nedenlerden dolayı bıraktı, yani ekip yok oldu :)

Tek başınada olmaz artık :) Hayırlısı belkide böyleydi.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
OLDUĞU KADAR,
OLMADIĞI KADER.

hayırlısı inşallah.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Yanliz kalirsin o kadar... DEMISTIM

SAHBAZ

Bilgili Üye
Herseyin hayirlisi olsun kardes senin icin

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yani ustam baştan beri takip ediyorum ama inan burda şöyle net el işçiliği olan işaret göremedim yönlendirmek için ya var sen net resim çekmemişsin yada yok boşa çalışıyonuz ne diyem ALLAH muhafvak etsin nasip etsin elinizde cihaz varmı içeriyi cihazla konturol ettinizmi duvarları toprak olan yerleri bu tip yerlerde saklı fazla derinde olmaz benim düşüncem ve çalışmalarım bu yönde saygı vede sevgilerimle

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
sedegor daha ulaşamadınmı sonuca gardaşım
epey yorumlar yazılmış

sence iyi düşün o kazdığın yerdemi aradığın
biraz kafanı zorla kazma kürek yorar adamı
Var senin bildiginde açık açık yazamıyorsan özelim var Gurbanım ordan yaz. Bazen insanın kafası dururya durdu işte ama O his varya işte O his elinin altında diyor bana. Nasip Gurbanım . Varsa bildiğin O sebeb sen ol :)

Ama burdaki tuzak küçük bir şey değil.

Son düzenleme: