Yorumlar gelsin :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam ben bunu hala deve olarak değil hamile kadın olarak tanımlıyorum ve yanında da koruyanı var diyorum ama orada yalnız olmadığınızı hissediyorum. Çalışma yaparken bazı tuhaflıklar veya farklı sesler duydunuzmu orada ?

Bu arada orası 2 metre sonra tahminimce biraz daha bir alandan aşağı inilecek şekilde bir odaya varacaksınız ama orada saklı başka oda daha olacak sonrasıda Allah kerim. İnşallah sonuca ulaşabilirsiniz. İşiniz çok zor. Allah yardımıcınız olsun.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Buzul rengi tas gruplarina dikkat et sana yon veren sivri uclari olacaktir tecrubedir..
Kardes buzul renginde taş değilde duvar gibi gözüküyor. Ve o renkte çevrede ve arazide hiç bir şey yok görünce zaten çok dikkatimi çekti şu an mesafesi 1 metre var yada yok bu kazan gibi yerin sağ tabanından giren tünelin ağzında.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Mahsen niyetine girdik bos oda buldum sadece iskelet cesedini....tim 2 ayda 4 kisi canimizi aldi kardes belgeli gittigim bir yerdi ve tipki senin gibi magara katma sekilleriyle karsilastim buzul rengi parlak taslarin sivri burunlarina dikkat et sana yon verecek olan o bunu bil hee bide dikkat et tasin damarina anlamadan vurursun anlamazsin mazallah icerisi yarim saatte su dolar

SAHBAZ

Bilgili Üye
Kardes buzul renginde taş değilde duvar gibi gözüküyor. Ve o renkte çevrede ve arazide hiç bir şey yok görünce zaten çok dikkatimi çekti şu an mesafesi 1 metre var yada yok bu kazan gibi yerin sağ tabanından giren tünelin ağzında.
Kopar onu eger su sizintisi cikarsa tuzak eger cikmazsa las wegas dubai anladin sen onu

Sedegor

Engellendi
Kopar onu eger su sizintisi cikarsa tuzak eger cikmazsa las wegas dubai anladin sen onu
Valla kardeş tuzak şüphem çok çünkü o taşın yada duvarın gördüğüm tarafının yüzü su. Hatta murcu vurdum bir santim kadar kendi gitti iteleyerek :) yani bu durumda La Wegas olmuyor heralde :)

Allah var Gam yok :)

SAHBAZ

Bilgili Üye
Ahh kardes be las vegasta yalan oldu desene ama arkasinin su olduguna eminsen iste orda dur iyi incele cunku film kopacak

Sedegor

Engellendi
Varsa şayet tuzak suyu bertaraf ettim diyelim. Ordan devam etmelimiyim sizce.

Sonuçta su akıp bitecek varsa bir havuz var gerisi gelmez heralde. Varsa havuz her yıl bunu kar suyu biriktiriyor olabilir.

Kaynak suyu değil yani

Son düzenleme:

SAHBAZ

Bilgili Üye
Kardesim maddi gucun var ise kato sok derim anliyorum seni ama yinede israrci olacam o tasi al bak bakalim su yogunlugu fazlami gelecek sansin var ise su tuzagi mekanizmasini alt etmis olursun dikkat et suyla saka olmaz

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Valla kardeş tuzak şüphem çok çünkü o taşın yada duvarın gördüğüm tarafının yüzü su. Hatta murcu vurdum bir santim kadar kendi gitti iteleyerek :) yani bu durumda La Wegas olmuyor heralde :)

Allah var Gam yok :)
İndiginiz zeminde, Mikail yazisina yuzunu dondugunde bulundugun yerin sag tarafi ve yazinin karsisi biraz sıkıntılı. Oradaki calismalarda yavas yavas dikkatlice hareket ediniz.

Zira, su ordeginin hemen pesinde yilan var.
Dikkat edulmesi gerekir insallah.
İcerisinin aydinligi cok yeterli olmali.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Benim aldigim da sizinti vardi ama sonradan cogaldi su motoru getrp tahliye yaptik nafile damar kuvvetliydi ve 1 2 mtrelik mudahaleyle odayi bulduk ama bos ceset denemeden once diger yerleri iyi incele cunku farklilik insani tuzaga ceken en buyuk faktordur istersin farkli gelir anlatabildim mi