Yorumlar gelsin :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Gayret sizden, rizik Allahtandir cc.
Nasibinizse bir sekilde gelecek insallah.
Acele etmeyin yeter. Zira acele seytandandir.
Ofkeye kapilip da kizginliginizi harekete gecirmeyin yeter. Eski tabirle; teenni ile hareket etmek lazim.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Benim aldigim da sizinti vardi ama sonradan cogaldi su motoru getrp tahliye yaptik nafile damar kuvvetliydi ve 1 2 mtrelik mudahaleyle odayi bulduk ama bos ceset denemeden once diger yerleri iyi incele cunku farklilik insani tuzaga ceken en buyuk faktordur istersin farkli gelir anlatabildim mi
Burda su motoruna gerek yok altta bir delik buldum kapalı heralde tahliye deliği :) dışarı çıkıyor. Kapalıydı açtım.bu delikten adam kacamaz ama suyu gayet güzel çıkar :)

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Yarın resmini çekerim tuzak ihtimali olan yerin. Tuzak faliyete geçer se suyun nasıl çıktığınıda resimlerim. Allah kaza bela vermezde resim çekmeye imkan olursa.

Ekibi zaten bu saatten sonra oraya sokmam olursa bana olsun. Benim yüzümden kimsenin burnu kanasın istemem. Çıkarsa benim kadar onlarda pay alacak elbet ama öncü olmak onların başında olmak yön vermek yol göstermek kimseyi tuzağa sokmak değildir.

Sizde burdaki ekip olarak dua edin inşallah.
Cümleten hayırlı geceler. Ben çıkıyorum uyumam lazım. Yazan olursa sabah okurum inşallah.

Konuya yorum yapanlara tek tek teşekkür ederim.

Son düzenleme:

SAHBAZ

Bilgili Üye
yarın resmini çekerim tuzak ihtimali olan yerin. Tuzak faliyete geçer se suyun nasıl çıktığınıda resimlerim. Allah kaza bela vermezde resim çekmeye imkan olursa.

Ekibi zaten bu saatten sonra oraya sokmam olursa bana olsun. Benim yüzümden kimsenin burnu kanasın istemem. çıkarsa benim kadar onlarda pay alacak elbet ama öncü olmak onların başında olmak yön vermek yol göstermek kimseyi tuzağa sokmak değildir.

Sizde burdaki ekip olarak dua edin inşallah.
Cümleten hayırlı geceler. Ben çıkıyorum uyumam lazım. Yazan olursa sabah okurum inşallah.

Konuya yorum yapanlara tek tek teşekkür ederim.
allah din ve devlet milet yolunda harcamayi nasip eder insallah dunyada baska buyuk bir zenginlik yok allah yar ve yardimciniz olsun para adami gotlestirir

mayhem

Co Admin
Co Admin
inşaat başlamış maşallah sedegor iyi yol gitmiş gibisin bahsi geçen yer burası demek mekan için tek tavsiyem can güvenliğin mağra tünel bu gibi yerler hep sıkıntılıdır tedbirsiz iş yapmayın ön önemli önceliğiniz bu yönde olsun ALLLAH kolaylık versin.

Sedegor

Engellendi
SAHBAZ para bize bir şey yapmaz Ağa. Dünya benim olsa inan zerre değiştiremez beni. Bu iş aslında hastalık. Paraya değerinin ne olduğunu bilene öyle fırsatlar düserki kimsenin aklı almaz, bu gün istesem günde milyonlar kazanırım ama Haramdır bize gelmez. Öylesi fırsatlarda af edersin senin tabirinle gotleşecek adama gelmez. Çünkü o fırsatı getiren Şeytandır, Şeytan bu fırsatları genelde yenemedigi insanlara getirir, zaten Şeytanın yolunda gidenlere o fırsatı vermez.

Yani bizi bozmaz kullanacağı mız yer niyetimiz bellidir ve Salih niyettir. Zaten bizi bozacaksa nasip etmesin.

Ve inanki Paranın ne olduğunu çok iyi bilirim. Ve Her şeyin emanet olduğunu.

Seneler oldu İsviçre'de yaşadım bilen bilir Zurich Langstrasse evim orda. Orası ı öyle bir yerdirki dünyada Şeytanın başka öyle bir mekanı yoktur. Her pislik ayağının altındadır o sokakta. Evi isteyerek tutmadım mecbur kaldım . Ben öyle bir yerde Tertemiz yaşamış insanım. Bir gömümü değiştirecek beni.

Değişmek için para pul mülk istesem kazma kürek en son iş, beş dakikamı alır belki burdan çıkacak malın değerindeki parayı almam. Ne varki çok şükür Allah korkusu var.

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@SAHBAZ para bize bir şey yapmaz Ağa. Dünya benim olsa inan zerre değiştiremez beni. Bu iş aslında hastalık. Paraya değerinin ne olduğunu bilene öyle fırsatlar düserki kimsenin aklı almaz, bu gün istesem günde milyonlar kazanırım ama Haramdır bize gelmez. Öylesi fırsatlarda af edersin senin tabirinle gotleşecek adama gelmez. Çünkü o fırsatı getiren Şeytandır, Şeytan bu fırsatları genelde yenemedigi insanlara getirir, zaten Şeytanın yolunda gidenlere o fırsatı vermez.

Yani bizi bozmaz kullabacagımız yer niyetimiz bellidir ve Salih niyettir. Zaten bizi bozacaksa nasip etmesin.
Ne kadar güzel deği mi ?
AMİN AMİN AMİN Sedegor zaten bu işin Allah katında ettiğin niyet en baş sırada gelen konudur ki zaten hayat içerisinde atılan tüm adımlardan insanın kendisi sorumludur .Sizin gibi bu işe gönlünü vermiş insanların gerçekten hakettiklerini emeklerinin karşılığını alabildiğini görmek duymak mutlu edecektir burdaki forum üyeleride aynı şekilde .Burda bile gerçekten büyük bir emek sarfediliyor ..

SAHBAZ

Bilgili Üye
Cebinde olsun gonlunde olmasin para denen got