Alan tarama yapalımmı?

sef_er

Operatör
Sedegor, radyestezi, Y cubuk frejans ayari ile adami bile bulabilirsin Ali Seyit hoca öyle diyor, maden, esya, insan, vb. Bu dedigin olmaz insallah. Bir insanin frekansını bulup AM ile dunyayi arastirabilirmiyiz diyorsun veya herseyi

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor, radyestezi, Y cubuk frejans ayari ile adami bile bulabilirsin Ali Seyit hoca öyle diyor, maden, esya, insan, vb. Bu dedigin olmaz insallah. Bir insanin frekansını bulup AM ile dunyayi arastirabilirmiyiz diyorsun veya herseyi
Ali Seyit beylede görüşmüştüm telefonda. Adam doğru söylüyor bir çok şeyi.
Dünyada bir insan var bulabililirmiyiz bak şu an dünyada öyle bir sistem varki an be an bir insan değil tüm insanlar izleniyor. Gelecekte attığın adım dahi izlenecek insanı bulmaya gerek varmı zaten bulunuyor zaten izleniyor. Hem bu konudaki cihazdan çok çok fazlasıyla yapılıyor. Her insan çipli olmayanada takıyorlar. Ülkemizde kimliklerin yenilenmesi bile tesadüf değil. Şu an senin bana benim sana yazdığım dahi izleniyor öteside var. Elindeki cihaz aygıt bile para vererek kullandığın telefon internet bile birilerine hizmet ediyo r

Bakma sen Muhsin Yazıcıoğlunu bulamadıklarına istenilseydi yarım saat içinde hastaneye götürülürdü. Aramak bulmak değildi niyet aksine bulunmamasıydı

Aygıtı cihazı bırak TELEPATI yöntemiyle dahi her şey bulunur. Şu an İsrail ve Rusyanın en çok yararlandığı şey budur Telepati araçları ise 3 harfliler inanan inanır inanmayanı ikna edemeyiz.

Yine bir örnek Hz. Süleyman uzak bir Ülkede bulunan bir tahtı ister. İfrit hemen getireceğini söyler, İlmi bilen bir Alim ise göz açıp kapayana kadar getirir. Kıssa uzun özet yazdım, bulmayı bırak taht geliyor Efendi.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Sedegor sizin cihazinizdaki frekans ayarlariyla ugrassam belkide bircok varlığa ulasabilirim yani yerini tespit edebilirim, cok farkli sektorlerede hitap ediyor. Bu insanlari izlemeden daha enteresan.

Siz biliyorsunuzdur fotograf makinelerinin cekim hizini ve adedini ayarlayan bir kucuk cihazı yerli firma yapti, ama amerikadan talep yagdi, niye roket gönderilirken hızlı ve zaminda cekim yapmasini sağladığı icin, uretici firma bunu hayal bile edemezdi. Bu cihazin alanlari beni korkutuyor, frekansini bul herşeyi takip et.

Bu dedigin dogruysa cook zengin adamsın

Sedegor

Engellendi
Sedegor sizin cihazinizdaki frekans ayarlariyla ugrassam belkide bircok varlığa ulasabilirim yani yerini tespit edebilirim, cok farkli sektorlerede hitap ediyor. Bu insanlari izlemeden daha enteresan.

Siz biliyorsunuzdur fotograf makinelerinin cekim hizini ve adedini ayarlayan bir kucuk cihazı yerli firma yapti, ama amerikadan talep yagdi, niye roket gönderilirken hızlı ve zaminda cekim yapmasini sağladığı icin, uretici firma bunu hayal bile edemezdi. Bu cihazin alanlari beni korkutuyor, frekansini bul herşeyi takip et.

Bu dedigin dogruysa cook zengin adamsın
Benim Gönlüm zengin oda yetiyor. Benzer çok daha gelişmiş cihazlar ABD, Nasa, Rusya gibi yerlerde var.Satış yok ayrı. Ama kullanıyorlar. Ayrıca Rahmetli Erbakanın de projesidir belki yapıldı bile çok çok gelişmışi bizimkisi hobi oyuncak kalır yanında.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Sedegor
Benzer çok daha gelişmiş cihazlar ABD, Nasa, Rusya gibi yerlerde var.Satış yok ayrı. Ama kullanıyorlar.
niye satis yok ustam, ayrica farklı adamsın, milletten mi bezdin paradanmi bilemedim

Sedegor

Engellendi
Sedegor niye satis yok ustam, ayrica farklı adamsın, milletten mi bezdin paradanmi bilemedim
Kendim için demedim Nasa satarmı ? Ayrıca konu başka yerlere gidiyor.

Sistem bir çok Ülke tarafından çeşitli şeylerde kullanılıyor.

Bizdeki ise sadece define Gömü maden adına. Elde var olan Alan tarama ele alınıp biraz modifiye yapıldı o kadar.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Sedegor hayır ustam o ulkeler niye satmiyor, demekki bir tehlike var degilmi

Sharpa

Aktif Üye
Bi güzellik yapsan Sedegor ustam da kurtarsan bizi şu kararsız saçma sapan aletlerden. Yıllar sora, 'bi sedegor vardı' desek.

Sedegor

Engellendi
Sedegor hayır ustam o ulkeler niye satmiyor, demekki bir tehlike var degilmi
Onlar bu sistemin uç noktasına kadar gitmiş o yüzden satmazlar. Ben sana Nikola teslanın tırnagı kadarım desem inanırmısın. Abartacak bir şey değil bizimkisi bir cihaz işte sonuçta maden metal buluyor. Çıkar biri her şeyi buldurur ayrı. Bilgimiz senin dediğine yetmez ))) Altın gümüş bakır bronz demir gibi şeyler.

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Sedegor, sen teslanin o deprem hikayesini biliyorsun degilmi, dünyada hicbirseyim tesadüf olmadigini, herseyin ve herkesin takip edildigini biliyorsun, umarim belli güçleri rahatsuz etmez
bakalım cihazin piyasaya çıkacakmi, bari ustam biraz maddi olarak guclen, yahu senin yerinde olsam uyumazdim, niye böylesin ustad

szihoprenic

Bilgili Üye
sef_er usta sizin antalyada ki cihaz denemeleri olacaktı nasıl yaptınız var mı bi gelişme

sef_er

Operatör
szihoprenic, ZİKRULLAH kayip be kardeşim, biliyorsun mert ve inançlı bir kardesimizdi, uzak bir sehre gitti sonra islemin zorlugundan bahsetti, islemden 5 gun sonra antalya ta gelecekti, bir daha haber alamadik, cok uzuldugumu soylemek isterim, enduseliyimde, ama baglantim yok, ne yapabilirimki