bilgisi olan varmı ?

ll Shadow ll

Aktif Üye
Adama git orda yat demedim farklı olduğunu bende biliyorum sonuçta eline alıp bıraktığını yazmış hiç yaklaşamadım demiyor nefret ettikleri şeyler konulsa bırakıp gidermi diye geldi birden aklıma dene dedim sadece
İşte sorunda o soğan kabuğu onlara enerji veriyo seviyolar. Ama al gülüm ver gülüm olmuyo.

LabarNa

Bilgili Üye
Sevgili hocalarım. Bunca yıldır arkeologların yaptığı araştırmalarda ve ortaya çıkardıkları onca şeylerin hiçbirinde böyle korumalar yok mu... Onlar da hocayla mı gidiyor çalışmaya?

Sevgiler.
Kardeş süper bir soru sormuş Sun valla Helal olsun

NURUM52

Moderatör
Moderatör
İşte sorunda o soğan kabuğu onlara enerji veriyo seviyolar. Ama al gülüm ver gülüm olmuyo.

Kusura bakmayın hiç o şekilde düşünmedim kimseyi yanlış yönlendirmek istemem sen beni boş ver kardeşim bilen ustalarımızın dediklerine bak sonuçta çoğunluk bağzı şeyler yaşamış benim başıma böyle şeyler gelmedi sen onları dinle

Wazgecilmez

Aktif Üye
Define bulmak için ve bulunduğunda okunacak dua..
Birde böyle deneyin bakalım inşallah faydası olur..

Ya Vekil! Ente-llezi tevelleyte umurül halaika ve ente-llezi kemmelte El turuka vel hakaika ve ente-llezi beyyente-ddekaika ve-rrekaika, kumte bi kiyafetil abidi ve tecelleyte fi idaretil mezidi vel iktidar. Ve leke-ttemkine vel istikrara, Es’elüke ya rabbül erbabi ve müsebbibül esbabi en terzukani ziyadeten fil kuvveti ve kemalen fil kudreti ve nuran fil izzeti ve metaneten fil kurba, ve re’yetü edrikü biha-ttibyane ve lisanen edrükü bihil beyan. fe entel camiül müteferrikatil umuri, ve entel kadirü ala ba’sü men fil kuburi

Alıntıdır...

ll Shadow ll

Aktif Üye
Dostlarım ;

Bu konu hem çok hassas hem tehlikeli. 3 harflilerin varlığı konusunda elimizde net bilgiler var yani ayetler. Hepimiz hem fikiriz bu konuda. Bu varlıklar bizler gibi aile kuruyor , yaşıyor , ölüyor. Hz Süleyman in emrine verildikleri ve denizden inci vs çıkardıkları bina yaptıkları bilinen bir gerçek. Zaman içinde bazı insanların onlarla bağlantı kurma konusunda girişimleri oldu ve başardılar. Her define de tılsım olacak die bir kaide yok. Gömen kişinin insafına kalmış. Adam saklıyor parayı korumaya gerek görmuyo tılsım yapmiyo. Başkası kimse alamasın diye bekçi dikiyo. Bu varlıklar altın in enerjisine ihtiyaç duyduklari veya sevdikleri için sahiplenebiliyor da. Özet olarak müslüman olmayan bu varlıklarla iletişim kurmayı basarmış bir insanın , hazinesini korumak için bu varlıkları bekçi olarak görevlendirmesi gayet doğal. En başta söylediğim gibi tehlikeli bir konu ama inşallah bu konuda yakın zamanda detaylı bir paylaşım yapacağım ve reçetesi yanında olacak.

LabarNa

Bilgili Üye
Dostlarım ;

Bu konu hem çok hassas hem tehlikeli. 3 harflilerin varlığı konusunda elimizde net bilgiler var yani ayetler. Hepimiz hem fikiriz bu konuda. Bu varlıklar bizler gibi aile kuruyor , yaşıyor , ölüyor. Hz Süleyman in emrine verildikleri ve denizden inci vs çıkardıkları bina yaptıkları bilinen bir gerçek. Zaman içinde bazı insanların onlarla bağlantı kurma konusunda girişimleri oldu ve başardılar. Her define de tılsım olacak die bir kaide yok. Gömen kişinin insafına kalmış. Adam saklıyor parayı korumaya gerek görmuyo tılsım yapmiyo. Başkası kimse alamasın diye bekçi dikiyo. Bu varlıklar altın in enerjisine ihtiyaç duyduklari veya sevdikleri için sahiplenebiliyor da. Özet olarak müslüman olmayan bu varlıklarla iletişim kurmayı basarmış bir insanın , hazinesini korumak için bu varlıkları bekçi olarak görevlendirmesi gayet doğal. En başta söylediğim gibi tehlikeli bir konu ama inşallah bu konuda yakın zamanda detaylı bir paylaşım yapacağım ve reçetesi yanında olacak.
Kardeş Yakın zaman yarın imi beklemeiyiZ ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kullanıcı kardeşim teşekkür ederim söylediklerini haneme bilgi olarak kaydediyorum .......bazı söylediklerini biraz daha açarak bilgi almakta isterim . eğer sakıncası yoksa biliyorum dediğin öğrenmek istediğim konuları seninle konuşabilirmiyim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ekip 4 kişi tamamı ayni şeyi görüyor ayni şey göz önünde oluyor

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
kullanıcı kardeşim teşekkür ederim söylediklerini haneme bilgi olarak kaydediyorum .......bazı söylediklerini biraz daha açarak bilgi almakta isterim . eğer sakıncası yoksa biliyorum dediğin öğrenmek istediğim konuları seninle konuşabilirmiyim
Sormak istediklerini paylaşabilirsin kardeş. Yaz buraya hepimiz beraber öğrenelim. :)

Sevgiler.

Son düzenleme: